In navolging van Giuliano en Feline is nu ook al het tweede van de vier finalekoppels uit elkaar gegaan: Jaimy en Mattheüs zijn niet langer samen. Dat meldt laatstgenoemde in een video op Youtube.
Uit elkaar
“Ik heb veel gelezen over dat onze relatie nooit zou gaan werken. Ik heb daar zelf nooit aan getwijfeld, we wilden het tegendeel bewijzen aan iedereen. Het voelde goed aan, daar kon niets of niemand verandering in brengen. Het leek misschien alsof we al snel een relatie kregen, maar als je 24/7 bij elkaar bent gaat het veel sneller.”
Toch ‘is het tussen hem en Jaimy niet verlopen zoals gehoopt’, geeft hij verder aan. “We hebben ons best gedaan om het te laten werken, maar we hebben samen besloten een punt er achter te zetten. Onze levensstijlen verschillen iets te veel. We kunnen elkaar niet geven wat we beiden willen. We hebben up’s en down’s gehad, helaas gaven de down’s de doorslag. Ik had het graag anders gezien, maar het is nu eenmaal zo.”
Dit bericht bekijken op Instagram