Het zit Mercedes even niet mee. Een dag eerder schoof ze nog aan bij Shownieuws om te vertellen over haar leven na de loods, waar het erg goed gaat met haar carrière als diskjockey. Maar deze zondag verloopt een stuk minder voorspoedig.
Wiel eraf
Via haar stories laat ze namelijk weten dat ze langs de snelweg zit en niet om te genieten van de zon. “Mijn wiel is er helemaal vanaf”, verzucht ze. “Ik ben het zo zat, ik ben het leven zo zat. Wat een nachtmerrie, letterlijk”, doet ze nog een poging om grappend te verwijzen naar haar nieuwe plaat. Maar het is bittere ernst, want rijkswaterstaat en de politie komen erbij om naar auto weg te laten slepen.
Ongedeerd
Zelf is ze er zonder kleerscheuren afgekomen. “Gelukkig ben ik ongedeerd, want dit had heel verkeerd af kunnen lopen.” Later op de dag stuurt ze nog een update. “Ik voelde de auto opeens helemaal trillen en zag de band er zo aflopen. Gelukkig ben ik tot stilstand gekomen op de vluchtstrook. Ik ben inmiddels weer veilig thuis, maar was wel in pure paniek. Daardoor zat ik vermoedelijk ook wat te lachen op de eerste video.”
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
