Rowan deed mee aan Married at First Sight en trouwde daarin met Astleigh. Jaren later zijn de twee nog altijd gelukkig met elkaar en verwelkomden ze eerder dit jaar hun eerste kindje samen. Marley Jane werd op 18 januari geboren en groeit inmiddels als kool. Op Instagram deelt Rowan nu een prachtige foto samen met haar dochter.
Liefde op het eerste gezicht
Rowan deed mee aan het zevende seizoen van Married at First Sight. Daarin werd ze gekoppeld aan Astleigh. Daar leek sprake te zijn van liefde op het eerste gezicht. Al vanaf het begin vonden de twee elkaar erg leuk en dat is de jaren daarna alleen maar verder uitgegroeid. Begin dit jaar werd die liefde bezegeld met hun eerste kindje samen.
Grootste geluk
Op Instagram plaatst Rowan nu een lieve foto samen met haar dochtertje. Ze schrijft erbij: “Mijn grootste geluk in mijn armen.” Hieronder bekijk je de lieve foto van het stel.
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!