Het leven lacht Astleigh momenteel tegemoet. Hij deed mee aan het zevende seizoen van Married at First Sight en leerde daarin Rowan kennen. De twee bleken al gauw een match te zijn en het was dan ook geen verrassing dat ze bij het eindgesprek getrouwd bleven. Ook na de opnames zijn de twee nog enorm gelukkig met elkaar. Recent hebben ze dan ook hun eerste kindje verwelkomd. Maar nu er sprake is van gezinsuitbreiding, was de auto ook aan verandering toe.
Gezinsuitbreiding
Astleigh en Rowan verwelkomden op 18 januari 2025 hun kleine spruit Marley Jane. Nu Rowan en Astleigh niet langer met zijn tweeën zijn, hebben ze ook besloten om een andere auto aan te schaffen. Op Instagram is te zien dat Astleigh helemaal in zijn nopjes is met zijn nieuwe auto: Eentje van Build Your Dreams. Hij schrijft bij de video waarop hij het doek van de auto haalt: “Papa is super blij met onze nieuwe gezinsauto.”
Baby button
Ondertussen is Astleigh ook druk bezig met een ander project: De baby button. De Married at First Sight-lover van Rowan merkt dat hij het erg onprettig vindt als onbekenden niet alleen hun baby komen bekijken, maar ook gelijk aan gaan raken. Daar bedacht hij iets op, een zogenaamde baby button. “Om een einde te maken aan de discussie heb ik deze baby-button gemaakt. Ik hoop dat deze button bewustzijn en duidelijkheid creëert”, aldus Astleigh.
➡ Niets missen? Volg de Married at First Sight Facebook-groep!