Vorig jaar wonnen Greg O’Shea en Amber Gill het seizoen van Love Island UK. Fans waren gek op het koppel, dat pas laat in het seizoen ontstond na de entree van eerstgenoemde. Maar al heel snel na de opnames zette Greg een punt achter hun nog prille relatie.
Golf van haat
Wat volgde was een golf van haat richting Greg. De hashtag #UnfollowGreg werd zelfs trending topic, en meer dan 400.000 mensen ontvolgden hem ook daadwerkelijk op de sociale media. De Ierse oud-rugby’er reageert nu, in gesprek met Goss.ie: hij legt uit dat de breuk vooral kwam doordat ‘hij en Amber elkaar simpelweg nog niet zo goed kenden’ op dat moment.
“Amber is fantastisch en heeft alles. Maar het probleem was dat, toen we terug kwamen thuis, ik me vol in het trainen wierp. Ik had wel meer mijn best kunnen doen voor de relatie, maar dat zou haar ook ongelukkig gemaakt hebben. Ik kon haar niet geven wat ze wilde en nodig had.”
Het feit dat Greg er via een sms’je een einde aan maakte zorgde ook voor ophef. “Mensen lezen het verkeerde verhaal. Ze krijgen alleen te horen ‘Greg heeft het uitgemaakt met een sms’je’, maar er speelde zoveel meer. We hebben er over in real-life gepraat, via FaceTime, bellend. Maar alleen dat ene komt dan naar buiten. Vechten heeft geen zin als het een reeds verloren wedstrijd is”, stelt Greg tot slot.
