Lang ontwikkelden Lisa en Giuliano zich tot één van de meest geliefde stellen uit Love Island, maar uiteindelijk stapte de Italian Stallion van de ene op de andere dag over naar de nieuwe bombshell Feline. In Love Check-Up blikt Giuliano terug op zijn avontuur.
‘Ik heb óók spijt van het nachtelijke avontuurtje’
“Ik deed het rustig aan met Lisa. Het leek net of zij al verliefd was. Ik had dat gevoel nog niet. Zij wilde de hele tijd dat ik haar vastpakte, maar ik heb tegen haar gezegd: ik ga jou niet vastpakken als ik dat gevoel nog niet heb. Dan speel ik een spelletje met jou en ik wil gewoon eerlijk tegen je zijn”, richt hij zich tot Lisa.
Uitgerekend een dag nadat hij de liefde bedreef met Lisa, switchte hij naar Feline. “Ik vond het heel lastig om haar te kwetsen. Dat was gewoon verschrikkelijk. Maar toen deed ik het… en toen viel er echt een last van mijn schouders. Toen kon ik volledig voor Feline gaan.”
Uiteindelijk gaf Lisa aan dat ze spijt heeft van de escapades met Giuliano. “Ik snap dat volledig. Ik zelf heb dat ook. Het is gewoon veel te snel gegaan tussen ons. Op gegeven moment wist ik al dat wij niets voor elkaar waren.”