Kainé Willie-Harry doet mee aan De Bondgenoten. Ze kwam voor de start van cyclus 4 de loods in, samen met Daniëlle Balk, Lodewijk, Erik, Mary en Sam. Daniëlle is al weer vertrokken, maar Kainé doet nog volop mee om 100.000 euro.
Kainé Willie-Harry in De Bondgenoten
In haar eerste cyclus in de loods maakte Kainé Willie-Harry erg veel indruk, want voor de start van cyclus 5 was er een heus gevecht om haar diensten. Uiteindelijk besloot ze naar onder andere Daniëlle Koppers te luisteren, en in diens bondje aan te sluiten. Bij de anderen in de loods is Kainé ook erg populair, vooral vanwege haar oprechtheid en vriendelijkheid.
Bondgenoten-Kainé is model, maar droomt van theaterschool
De vrijgezelle Kaine is 23 lentes jong en volgde een Business Administration-opleiding in Groningen. Die rondde ze in 2022 af. Ze had toen ondertussen al wat werkervaring opgedaan als bijvoorbeeld winkelmedewerkster en car deliverer. Ze heeft ook nog een stage in Canon Production Printing gedaan, maar haar passie ligt meer bij modellenwerk. Kainé maakt onderdeel uit van de stal van het management Inbetween Models.
Vriendschap met Kim in De Bondgenoten onder druk?
Ondanks het feit dat ze voor het eerst het levenslicht zag in Wezep, en ook een tijd in Groningen heeft gewoond, vertoeft ze tegenwoordig in de hoofdstad van ons land: Amsterdam. Ze doet mee aan De Bondgenoten omdat ze geld nodig heeft voor de theaterschool. In de loods bouwde ze een hechte vriendschap op met Kim, al ontstonden er tijdens cyclus 5 wel wat haarscheurtjes in die relatie. Gelukkig zit Kainé Willie-Harry niet zozeer voor vriendschappen in de spelshow, maar toch vooral voor die 100.000 euro. Succes, Kaine!
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
Dit bericht op Instagram bekijken
Dit bericht op Instagram bekijken