Groot nieuws van John de Bever, al had dit nog niet naar buiten gemogen. Want hij verklapte onbedoeld dat er een nieuw seizoen van de realityserie komt én nog veel meer.
Mag je nog niet zeggen
Shownieuws sprak De Bever en Kees Stevens bij de Huishoudbeurs. Daar liet John vallen dat er een zesde seizoen komt van De Bevers. “Dat mag je nog niet zeggen John….”, stamelt Kees ernaast. Het blijkt niet het enige te zijn dat in de planning staat.
Muziek in aantocht
Want John lepelt rustig door. “Er komt muziek aan van ons samen, maar dat mocht ik zeker ook nog niet zeggen? En er wordt ook nog gewerkt aan een theatertour. De huidige is bijna afgerond en is een groot succes, waar de twee ook van genieten.
Verschrikkelijk
Genieten deed Kees niet van het gesprek. “Dit is echt verschrikkelijk. Als ik met producenten aan tafel zit vragen ze altijd ‘Waarom is John er niet bij?’ Omdat ligt het anders morgen bij Shownieuws ligt dus…” Bekijk hier het volledige interview met de heren.
➡ Niets missen van De Bevers en lekker meepraten? Sluit je dan aan bij de De Bevers Facebook groep!