Jan van Buggenum doet niet mee aan Winter Vol Liefde seizoen 2 om een levenspartner te vinden, maar om een handige klusjesman aan de haak te slaan voor zijn pandje in Zweden. Daar verhuurt hij nu een stuga (vakantiewoning) in zijn tuin, met één slaapkamer en een slaapbank. Ook biedt hij echter een huisje aan met een tweepersoonsbed, voor toeristen.
Jan zoekt een (klusjes)man…
Er moet echter nog het nodige aan gebeuren en dat blijkt ook wel als Jan een lekkage nabij de wc aantreft. “Het is te hopen dat hij handig is, dat hij mij meteen kan helpen. Er is altijd genoeg dat kapotgaat”, bromt Jan. Op het social medium X verzamelen veel kijkers zich met dezelfde stelling: “Jan zoekt gewoon een klusjesman…”
➡️ Niets missen van Winter Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!
Een greep uit de reacties:
Jan zoekt gewoon een bouwvakker #wintervolliefde
— Rob Verbunt (@Rob_Verbunt) January 6, 2025
Gezocht: handige klusjesman om mijn B&B mee af te bouwen. Liefde is meegenomen, maar niet noodzakelijk. #wintervolliefde
— !n§r!d (@inkyopdrift) January 6, 2025
Jan zoekt dus gewoon gratis personeel#wintervolliefde pic.twitter.com/SqYfBSCQSl
— Danny van Schendel (@dvschend) January 6, 2025
Hij zoekt een man met goed gereedschap #wintervolliefde
— Erik (@erik3592) January 6, 2025
Help man B&B zoekt een klusser denkt Jan #wintervolliefde
— Maessie (@MauriceMaes) January 6, 2025
Jan is héél handig… maar niks is nog af #wintervolliefde #benbvolliefde pic.twitter.com/TGg91qiDXx
— Edith_van_G (@Edith_van_G) January 6, 2025