Het is inmiddels al weer even geleden dat we konden genieten van een bijzonder hectisch seizoen van The Bachelorette. Na vele omwegen bleef Gaby Blaaser echter vrijgezel.
Roy Donders als opvolger van Gaby Blaaser?
Wie mag er in seizoen 2 een poging bij Cupido gaan wagen, als Bachelor(ette)? Misschien wel Roy Donders! De Stylist van het Zuiden wil zelf in ieder geval wel. Dat zou ik op zich wel kunnen, denk ik. Omdat je dan meer één-op-één bent, en je kunt zelf kiezen met wie je op date wil. Het is ook niet ongemakkelijk, want dan draait het allemaal om mij, haha. Je weet gewoon dat zij zich allemaal voor jou hebben opgegeven.”
Onlangs sloeg Roy nog een aanbieding van First Dates VIPS af, vertelt hij verder in de Weekend. “Bij het tv-programma First Dates zou ik me echt een nummertje voelen. Dat lijkt me zo ongemakkelijk, met al die mensen in dat restaurant. Als ik er op televisie naar kijk zit ik al met kromme tenen op de bank, laat staan als ik daar zelf zit. Nee, dat lijkt me écht niks.”
De laatste geluiden zijn overigens dat de volgende Bachelor niemand minder dan Tony Jr. (de ex van zangeres Maan) wordt. In dat geval zal Roy dus nog op zijn minst een jaartje moeten wachten.