Hugo Ras was met zijn negentien lentes destijds de jongste telg in de Ex on the Beach: Double Dutch-familie. Hij kwam als ex van Lesley Versprille uit de zee en beleefde eenmaal in de villa nog een leuk avontuurtje met haar.
Genoten
Nu het nieuwe seizoen van EOTB nadert (komende zondag), blikken we met Hugo kort terug op zijn avontuur “Ik heb sowieso genoten. Ik kwam daar aan als de jongste. Het was natuurlijk gekkenhuis. Ik ging daar weg met één op de hitlist en een goede babbel, dus dat was top in ieder geval.”
EOTB 2.0?
Het meest dankbaar is hij voor de mensen die hij daar heeft leren kennen. “Dat was echt top. Alle feestjes, het bekend zijn in het algemeen is wel leuk. Tenminste, ik vind het leuk, het bevalt me wel.” Desondanks zit een tweede deelname er – voorlopig – nog niet in. “Dat staat nog niet op de planning. Ik wil eerst een jaartje of 22, 23 zijn. Als ik zo oud ben, dan kunnen ze me altijd bellen!”
➡ Niets missen van Ex on the Beach Double Dutch? Volg deze Ex on the Beach groep!
Dit bericht op Instagram bekijken