De strijd om de schatkist gaat onverminderd voort in Big Brother. In de huidige geldweek heeft Jolien al een vrijstelling te pakken door maandag een spel te winnen en gaan biedingen nog iemand vrijspelen. Maar wie? Want niemand lijkt elkaar nog te vertrouwen.
Biedingsspel
Maandag is het kwartet geklapt, want Sharice en David lijken te zijn overgestapt richting ‘het kartel’. Jane en Axel hebben nog altijd het meeste geld in handen, máár die lijken elkaar tijdens het biedingsspel toch ook niet helemaal te vertrouwen. Want continu staan ze af te luisteren, in een poging er zeker van te zijn dat ze weten wat er geboden is.
David wil zich opofferen
Zo blijft de onrust groeien, waar Jordy bespreekt dat hij niet snapt dat Jane en Axel tegen elkaar aan het opbieden zijn. Maar wie het minst biedt, die wordt genomineerd. David lijkt daar al vrede mee te hebben en wil vrijwillig op de bank te gaan zitten. Hij denkt daarbij ook de minste stemmen te krijgen. Dit plan kan Jordy allerminst bekoren, want hij blijft zoeken naar mogelijkheden om zowel Jane als Axel op de bank te krijgen. Maar of dat zin heeft? Alles zal afhangen van de uitkomst van de schatkist.
➡ Niets missen van Big Brother? Volg deze Big Brother groep!