In de herenigingsaflevering van Temptation Island VIPS wees alles er nog op dat Fabrizio en Pommeline samen verder zouden gaan, maar niets bleek minder waar. En dat is de schuld van eerstgenoemde.
‘Mijn fouten zijn niet goed te praten, dat weet ik’
Hij sprak in het geheim toch nog af met verleidster Julia; de relatie met Pommeline ging stuk. “Lieve Pommeline”, opent Fabrizio nu een excuusbrief. “Grappig dat ik met m’n grote mond opeens niet meer weet waar te beginnen.”
“Ook al geloof jij of de rest van Nederland en België het niet meer: het spijt me zo, zo erg. Oprecht. Mijn fouten zijn niet goed te praten, dat weet ik. Maar wat een krop in m’n keel bij het weerzien van dat laatste kampvuur. Hoe gelukkig we waren. Wat een moment.”
‘Ik verdiende je niet, dat is wel gebleken’
“Ik verdiende je niet, maar dat is wel gebleken. Nog steeds niet. We zijn nu maanden verder. Ik zoek nog steeds m’n weg en jij bent eindelijk weer gelukkig nu. Het doet me goed om die zelfverzekerde lach weer te zien. De oude Pommeline waar ik m’n hart aan verloor straalt weer. Nog even en we nemen voorgoed afscheid”, spreekt Fabrizio, die Pommeline dankbaar is.
“Ik besef heel goed welke schade ik heb aangericht maar je staat er nog, sterker dan ooit. En op een dag hoop ik dat je ook weer trots op me kan zijn. Ook al vergeef ik mezelf nooit, doe jij dat wel. Je was en bent nog steeds een engel. Dank je voor het beste in mezelf naar boven te halen. Dank je om in me te geloven wanneer niemand anders dat deed. Dank je voor je oprechte liefde. Dank je voor alles. Ik gun je oprecht het beste en veel geluk in alles wat je doet. Je hebt voor altijd een plek in mijn hart.”
‘Het is je vergeven, alleen vergeten is moeilijk’
In de reacties op de post meldt Pommeline: “Het is je vergeven. Alleen vergeten is moeilijk, maar ik draag je voor altijd mee in m’n hart! Hoop dat je ooit je geluk terugvindt en je wat moois van je leven maakt. Alles komt goed. Blijf geloven in jezelf, je bent een kanjer.”