In Temptation Island VIPS aflevering 6 vorige week zagen we al dat Fabrizio vond dat hij door Pommeline ‘voor schut was gezet’ door haar uitspraken over het ‘amputeren van haar been omdat ze Fabri’s gezicht daar getatoeëerd heeft’. In aflevering 7 gaat de Vlaamse hunk nog een stap verder.
‘Hou je grote apenmond dicht en doe normaal’
De beelden van het kampvuur zitten hem nog steeds dwars. “Ik wil haar vragen hoe ze zo stom kon zijn om zoiets uit te kramen”, verzucht hij. “Ik heb gezien dat ze het leuk heeft, dat ze duidelijk aan de alcohol zit. Maar ik moet proberen positief te blijven.”
“Ik was de laatste die dit verwacht had. Ik kon totaal niet vermoeden dat ik slechte beelden zou zien. En zeker niet dat één van mijn afspraken verbroken zou worden. Wat me het meeste stoort, is dat ze niet zegt: ‘Dat is mijn verloofde, die daarop staat’.”
“Toon een beetje respect, hou je grote apenmond dicht en doe normaal”, foetert Fabrizio verder. “Ik bewaar mijn afstand constant. Ik zit niet tegen anderen aan, en dat hoeft ook allemaal niet.”
‘What the fuck heb ik verkeerd gedaan?’
Bovenstaande reactie kreeg Pommeline vervolgens op haar kampvuur in aflevering 7 te zien. Ze barst – wederom – in tranen uit. “What the fuck heb ik fout gedaan dan? Dat kan toch niet? Dat kan toch helemaal niet! Wat betekent dit dan? Ik kan echt niet meer, man.”
“Ik wil zo graag naar huis”, treurt Pommie verder. “What the fuck is zijn probleem man? Dit breekt mij echt! Hij heeft weleens gezegd dat ik de vrouw van zijn leven ben. Maar wat ben ik dan nu? What the fuck heb ik mis gedaan? Wat betekent dit nog voor hem? Echt fucking niks!”
Dit klinkt allemaal niet goed, zo langzaam richting het einde van de gevreesde reality-serie..