Het lijkt een uitgemaakte zaak te zijn wie er vrijdagavond het strijdtoneel van Big Brother 2025 moet verlaten. Na Fleur is het in ieder geval zeker dat er opnieuw een vrouw zal vertrekken en als de exit polls kloppen zal het opnieuw een Nederlandse dame zijn.
Niels had het juist
Jolien, Linda en Elsa staan op het bord. Elsa kwam hier als laatste bij doordat Niels iemand moest nomineren. Hij koos Elsa, omdat ze in het huis heel populair is en zijn verwachting is dat ze ook buiten het huis geliefd zal zijn. Dat klopt, want in de Big Brother-groep van LoveReality kreeg ze liefst 52% van de stemmen om in het huis te mogen blijven.
Jeffrey redt indirect Jolien
Zo gaat het nog tussen Jolien en Linda. Het Vlaamse model leek niet al te geliefd zijn door haar gedrag in de afgelopen week. Toch weet ze heel wat meer stemmen binnen te harken dan Linda. Die staat op slechts 15% van de stemmen. Jeffrey, inmiddels het huisvriendje van Jolien, zorgde ervoor dat Linda een nominatietarget heeft gekregen. Zodoende heeft hij indirect Jolien in het huis weten te houden. Of de exitpolls kloppen zal vrijdagavond blijken, dan moet er weer iemand vertrekken.
➡ Niets missen van Big Brother? Volg deze Big Brother groep!