In Ex on the Beach Double Dutch All Stars zagen we dat Yasmine Pierards nogal losse handjes heeft, maar in het verleden was de ‘Moroccan Princess’ zelf juist vaak het slachtoffer. En dat geweld ging nog veel verder.
Yasmine vertelt over zware jeugd vol mishandelingen
“De afgelopen jaren heb ik het niet gemakkelijk gehad”, begint de 22-jarige Yasmine op Instagram. “Op mijn vijftiende werd ik verliefd op een grote narcist die me liet geloven dat ik niets waard was. Hij lachte me uit wanneer ik aan het huilen was om zijn fouten en hij dumpte me uiteindelijk alsof ik een stuk stront was. Ik was ongelukkig, waardoor ik uiteindelijk mezelf begon pijn te doen. Littekens voor het leven.”
Na het einde van die relatie werd Yasmine ‘rebels’. Haar school kon haar ‘gestolen worden’. “Net als mijn familie, en mijzelf. Ik werd uit drie scholen geschopt en begon in nachtclubs te werken.”
Yasmine trouwde met nieuwe liefde
Op haar 18e werd ze opnieuw verliefd. “Ik dacht dat hij de liefde van mijn leven was. Op mijn 19e ben ik met hem getrouwd.” Maar daarna veranderde alles. “Hij begon me waanzinnig hard te slaan en dat bleef hij maandenlang doen. Ik moest werken met blauwe ogen en een gebroken neus, wat uiteindelijk leidde tot mijn ontslag.”
“Er waren momenten waarop ik dacht dat ik zou sterven. Ik lag op de grond te trillen en kon amper ademen. Uiteindelijk vond ik de moed om het met deze persoon uit te maken. Ik was maandenlang depressief. Ik had geen geld meer omdat ik mijn baan was verloren en ik was ook al mijn vrienden kwijt.”
Dankzij Temptation uit het dal gekropen
Mede dankzij Temptation Island, waaraan ze als verleidster meedeed, groeide haar zelfvertrouwen weer. “Ondertussen zijn we bijna drie jaar verder en ik ben uitgegroeid tot een gelukkig iemand. Ik heb fijne mensen in mijn leven, verdien goed mijn brood, barst van het zelfvertrouwen, sta sterk en onafhankelijk in het leven, heb vrede met wat er gebeurd is, zorg ervoor dat niemand mij bespeeld en blijf gefocust op mijn doelen.”
Ze besluit met een belangrijke boodschap voor haar volgers: “Het maakt niet uit waar je momenteel mee worstelt, je moet onthouden dat het zal beter zal worden en dat je daarna sterker dan ooit zal zijn. Geloof in het goede en wees vredevol, maar nog belangrijker: geloof in jezelf. Ieder mens is sterk, het hangt er alleen vanaf hoe dicht je het kwade laat komen.”