Onlangs kondigde Goedele Liekens, psychologe en seksuologe die we kennen van diverse programma’s rond Temptation Island, aan dat ze een pornofilm zou gaan maken. Het bleek echter slechts een publiciteitsstunt.
Vlaamse pornobaas woedend op Goedele Liekens
Het gaat namelijk om een reclame voor Child Focus, dat met gereconstrueerde beelden van kindermisbruik aandacht wil genereren in zijn strijd tegen dit misdrijf. De actie van Goedele laat het bloed van de Vlaamse pornobaas Dennis Black Magic koken.
“Dat Goedele Liekens porno gebruikt en misbruikt voor een reclamestunt van Child Focus snap ik niet, porno als een commercieel product heeft niets te maken met kindermisbruik”, foetert Dennis op Facebook.
‘Goedele misbruikt pornowereld voor aandacht’
“Toen ik twee jaar terug Child Focus een open brief heb geschreven met de vraag om aan de jeugd duidelijk te maken dat porno geen seksuele voorlichting is, werd ik genegeerd. Misschien moet ik ook de politiek ingaan om gehoord te worden ten goede?”
“Conclusie: Goedele: je bent een perfecte politicus die ons weer eens liggen heeft gehad met een leugen en daarvoor kon je natuurlijk niet anders dan de pornowereld ervoor te misbruiken, want anders kreeg je geen aandacht”, aldus Dennis Black Magic, die eerder al het nieuws haalde omdat hij een volwassenenfilm zou maken met een Ex on the Beach-personage, tot slot.
Eindelijk kan ik het vertellen. Ik lanceer heel binnenkort mijn eerste pornofilm, CHALET. Niet “zomaar” natuurlijk, maar wel om de grootste misvatting van porno de wereld uit te helpen. pic.twitter.com/aQyjuSD5Eq
— Goedele Liekens (@goedeleliekens) November 15, 2019