De aflevering van Een Huis Vol van dinsdagavond zat weer vol activiteiten. Bij de familie Blom is het vandaag tijd voor een mannenuitje. Nu Maarten weer terug is, gaat hij wat leuks doen met twee van zijn zonen: Gideon en Julian. De oudste Bakhcha-meiden hebben het huis voor zichzelf nu hun ouders op vakantie zijn in Marokko. Bij de familie Wildeman staat de aflevering van vanavond in het teken van gezinsuitbreiding.
Mannenuitje
Voor Maarten Blom is het vandaag tijd voor een mannenuitje. Samen met Gideon en Julian waagt hij zich aan poldersporten. Het is aan hen om een uitdagende stormbaan te trotseren en ervoor te zorgen om geen nat pak te halen. Maar die boodschap lijkt vader Maarten niet helemaal begrepen te hebben. Zijn zoons liggen dan ook in een deuk als papa in het water valt.
Alleen thuis
Als de kat van huis is, dan dansen de muizen op tafel… Die uitspraak gaat niet op voor de oudste Bakhcha-meiden. Nu Ali en Samira voor 2,5 week op vakantie zijn in Marokko, is het aan hen om het dagelijks leven voort te zetten. Dat betekent dat ze ook het huishouden draaiende moeten houden, maar dat blijkt nog niet zo makkelijk te zijn als de eerste was uit de wasmachine komt. Nour ontdekt dat er allemaal vlekken zitten op de witte kleren en moeders neemt niet op om de vlekkencrisis te bestrijden… Als dat maar goedkomt. Anssam kan zich daar niet te lang druk om maken, zij heeft vandaag haar eerste rijles.
Gezinsuitbreiding
Niet alleen Priscilla Wildeman is in verwachting, ook een van haar hondjes. En daar vieren ze nu gezinsuitbreiding van, want er zijn vijf gezonde puppy’s op de wereld gezet. Ondertussen staan de feestdagen echter ook voor de deur en daar moet nog van alles voor gebeuren. De lootjes zijn getrokken en daarom gaan Prisciliano en Joshua cadeautjes shoppen, maar ze raken al snel afgeleid van hun oorspronkelijke doel. Als ze een cavia zien, zijn ze meteen verliefd. Maar vader Lukas weigert nog meer gezinsuitbreiding.
➡ Niets missen van Een Huis Vol? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!