De jury van Het Blok 2025 bestaat uit Tim Kugelmann en Eva van de Ven. Dit tweetal zal de koppels beoordelen op hun geleverde werk, zowel tijdens het verbouwen van de appartementen als bij tussentijdse opdrachten waar extra geld te verdienen valt voor de verbouwing. Ook zal Kugelmann de uiteindelijke verkoop op zich nemen.
Eva van de Ven jurylid in Het Blok
Voor Eva van de Ven is Het Blok niet nieuw. Ook in 2024 was ze één van de twee juryleden. Het is niet haar eerste klus op televisie, want sinds 2016 is Eva stylist bij vtwonen: Weer Verliefd op je Huis. Ieder seizoen gaat zij aan de slag met een make-over en brengt zij de uiteenlopende smaken van bewoners bij elkaar.Ze woont samen met haar dochter Philipa in een oud dijkhuisje in Amsterdam-West. Op haar eigen website laat ze weten dat dit geen showroom is. “Maar een warme en gastvrije plek waar iedereen zich meteen thuisvoelt. De geschiedenis van een huis en de energie die het draagt, zijn voor mij van onschatbare waarde.” En die geschiedenis zal dit seizoen van Het Blok dus terugkomen met het monumentale pand in Grave.
Tim Kugelmann jurylid in Het Blok
Tim Kugelmann is in Het Blok voor het eerst te zien als jurylid. De makelaar heeft direct een duidelijke visie naar de koppels. “Je kunt iedere euro maar één keer uitgeven.” Kortom denk goed na wat je gaat doen. Kugelmann is een opvallende verschijning, want hij is ‘De Vliegende Makelaar’. “In zijn vrije tijd vliegt hij graag met een sportvliegtuig over Nederland, vandaar de naam. Met ruim tien jaar ervaring in de makelaardij is Tim Kugelmann altijd als eerste op de hoogste van het nieuwste aanbod bij jou in de buurt. Zijn creativiteit, passie én vakkennis maakt dat hij is uitgeroepen tot de leukste makelaar van Nederland”, zo valt te lezen op zijn eigen website.
Kugelmann werkt vanuit Heerhugowaard, maar is voor Het Blok dus naar Brabant gevlogen. Het past in zijn beleving van de makelaardij, want de afgelopen jaren haalde hij al vaker de media. Bijvoorbeeld door zelf ook op Funda-foto’s te verschijnen. De ene keer als kerstman, de andere keer terwijl hij in bad zit. De acties werken, want de foto’s (en dus huizen die te koop staan) kregen daarvoor veel aandacht.
Jury Het Blok spreekt zich direct tegen
Het wordt voor de koppels in Het Blok een uitdaging om de jury tevreden te stellen. Want bij de introductie van de jury namen ze allebei het woord en vertelden een totaal ander verhaal. Eva van de Ven wil veel kleur, opvallende details in styling en graag dat dingen eruit springen. Dat blijkt ook wel als ze wat voorbeelden van kleuren en stijlen toont. Voor Tim Kugelmann is dat een ander verhaal. Less is more is zijn motto. Wanneer je bouwbudget over houdt, dan is het creëren van overwaarde al begonnen. En zo wil hij dus ook juist het liefst een zo neutraal mogelijke woning, veel licht en wit. De koppels zaten direct met hun handen in het haar, want hier moeten ze een vergulde middenweg in zien te vinden.