Kopen Zonder Kijken is niet alleen in Nederland een doorslaand succes. Het RTL 4-programma is al heel wat seizoenen onderweg en er is nog geen eind in zicht. Dat is internationaal niet anders. Met diverse namen is het programma ook te zien bij onder meer onze Zuiderburen en het grote Amerika. Ook in Nederland zijn deze series te zien op Videoland, we zetten ze voor je op een rijtje!
Kopen Zonder Kijken België: Blind Gekocht
Bij onze Zuiderburen is het programma Blind Gekocht een kijkcijferkanon. De reeksen zijn daar ook een stuk langer dan in Nederland, met dus net een andere naam. Op Videoland kun je Blind Gekocht terugvinden onder de naam Kopen Zonder Kijken België. Zowel het derde als het vierde seizoen staat online, goed voor negen en twaalf episodes.
Kopen Zonder Kijken Australië: Buying Blind
Waar in Nederland er dus best een creatieve naam is bedacht, heeft Australië een letterlijke vertaling van de Vlaamse variant: Bying Blind. En zoals het bij Aussies vaak het geval is: er moet ook flink verbouwd worden! Zes Australische koppels geven de zoektocht naar een nieuwe woning uit handen aan drie experts. Een makelaar, een aannemer en een stylist gaan voor de stellen een huis zoeken, kopen én verbouwen. Pas bij de verhuizing zetten de deelnemers voor het eerst een voet in hun nieuwe woning.
Kopen Zonder Kijken Amerika: Buying it Blind
Opnieuw een hele kleine aanpassing aan de titel. In de Verenigde Staten heet Kopen Zonder Kijken Buying it Blind. Ook hiervan is het eerste seizoen te zien op Videoland. De presentatie is in handen van Michael Smith Boyd, Anna Kilinski en Jen Metzger. Het eerste seizoen bestaat in totaal uit zes afleveringen.
➡ Gezellig meekletsen over Kopen Zonder Kijken? Word gratis lid van deze gezellig Facebook-groep!
