Kijkers van De Bondgenoten zijn zwaar geïrriteerd door de aflevering van dinsdagavond. Het volledige eerste stuk van de aflevering ging over Senna en Floris en daar zijn de kijkers allesbehalve blij mee. Het gezeur tussen het stelletje in de loods werd in de aflevering van maandag al ingeluid en bestreek vervolgens ook nog eens het volledige begin van de aflevering van dinsdagavond.
Het bellen
Het gaat mis tussen Senna en Floris als Floris erg stellig is in het weggeven van het videobelletje na de jaarwisseling. Hij vindt dat Emma het belletje verdient zodat ze weer met haar tweelingzus kan praten. Maar daar is Charissa het niet mee eens. Ook Senna vindt het niet eerlijk en daar herinnert ze Floris het liefst iedere seconden van de dag opnieuw aan.
Belachelijk
Dat uitgerekend dat zo uitgebreid moet worden uitgezonden, bevalt de kijkers thuis niet. “Als je kijkers kwijt wilt raken? Vooral zo doorgaan met 20 minuten nikszeggend gedoe tussen 2 personen”, schrijft een kijker. Een ander schrijft: “Hallo, team editing? We kijken nu al bijna een kwartier naar dezelfde discussie. Dat je hier een paar minuten van uitzendt snap ik, maar wat is dit? Gebeurde er verder niks deze dag?” Hieronder vind je meer Tweets over de situatie.
➡ Wil jij nou niets missen over De Bondgenoten? Volg dan De Bondgenoten Facebookgroep!
Als je kijkers kwijt wilt raken? Vooral zo doorgaan met 20 minuten niks zeggend gedoe tussen 2 personen #debondgenoten
— BéTé (@BTerpstra6) January 7, 2025
Ik heb serieus alleen Senna en Floris gezien vanaf het begin tot eerste reclameblok (20 min zendtijd). Belachelijk. Gelukkig straks de zoenscène met Demi en Michali. #debondgenoten
— Hans Kast (@KastHans) January 7, 2025
Zijn er ook nog andere bewoners vanavond?#debondgenoten
— Matthieu (@MattNL) January 7, 2025
waar zijn de anderen in de loods ??? #debondgenoten
— jose van appeven (@AppevenJose) January 7, 2025
heeft de regie door dat er nog 13 andere mensen in dit huis zitten!!! #debondgenoten
— sil || 22 (@robinspride) January 7, 2025
Oké kunnen we doorgaan. Is genoeg zo #debondgenoten
— Maame Yaa (@AbandonedGigi) January 7, 2025
Hallo, team editing? We kijken nu al bijna een kwartier naar dezelfde discussie. Dat je hier een paar minuten van uitzendt snap ik, maar wtf is dit? Gebeurde er verder niks deze dag? #DeBondgenoten
— jaimy (@jaimytweets) January 7, 2025