Onlangs vond er een grote hereniging van de Big Brother-groep plaats tijdens een feest in het Sportpaleis in België. Daar kon Kitty echter helaas niet bij zijn; vanwege financiële redenen, zo erkent ze goudeerlijk, in gesprek met Showbizz24.
Nog altijd goed contact
Kitty had er graag bij willen zijn, want met de meeste medebewoners heeft ze nog goed contact. “We hebben uiteraard een groepsapp. Maar Nouchine en Salar staan toch het dichtst bij me. Maar dat zie je ook bij anderen. Diegenen waar ze in het huis veel mee omgingen, daar trekken ze naartoe. En dat is ook prima.”
Geen geld voor
“Laatst zijn ze ook allemaal naar het Sportpaleis gegaan voor de afscheidsshow van Peter Van de Veire. Maar dat is voor mij gewoon financieel lastiger om te doen”, geeft Kitty toe. Hopelijk gaat de groep dan spoedig ook iets doen samen waar geen kosten aan verbonden zijn. Over haar financieel penibele situatie was ze al eens eerder heel openhartig; dat verhaal lees je hier.
➡ Niets missen van Big Brother? Volg deze Big Brother groep!