Het is aftellen geblazen voor Jill en Leroy. De voormalig winnares van Big Brother en deelnemer aan hetzelfde realityprogramma zijn inmiddels al 32 weken onderweg in de zwangerschap. Tijd dus voor een babyshower!
Al zo geliefd
“Oh baby 🩷 Wat hebben wij genoten van onze babyshower/borrel. En wat word ons kleine mini meisje al zo geliefd bij zoveel lieve mensen! Zo goed en mooi georganiseerd door onze lieve Dennis! Dankjewel voor de mensen die er waren, jullie hebben ons echt verrast! 🌸🩷”, zo laat Jill weten.
Prachtig samen
En daarbij toont ze haar prachtige babybuik. Daar reageren heel wat bekenden op, zoals Ashley uit het meest recente seizoen van Big Brother: “Ahhhh je bent prachtig zo met dat pak! En jullie zijn samen prachtig trouwens❤️❤️”
➡ Niets missen van Big Brother? Volg deze Big Brother groep!
Dit bericht op Instagram bekijken