Het zit erop, dit was het dan. De laatste aflevering van B&B Vol Liefde seizoen 3 is uitgezonden. Alhoewel we morgen natuurlijk nog kunnen genieten van een speciale reünie-aflevering, is nu bekend hoe het avontuur afloopt voor alle B&B-eigenaren. Vonden Bram, Debbie, Joy, Leendert, Marian, Martijn, Petri en Walter de liefde? Een samenvatting van de allerlaatste aflevering van het seizoen.
Leendert en Thalia
Leendert is door het dolle heen. Hij heeft een heel fijne avond gehad met Thalia. Hij was vorige keer misschien toch wat ongeduldig geweest, maar dat was onterecht. Volgens hem hoeft hij zich helemaal geen zorgen meer te maken en zijn alle twijfels verleden tijd. Hij weet dat het gewoon goed zit en dus sluit Leendert het seizoen af samen met Thalia.
➡️ Lees ook: Zijn Leendert en Thalia uit B&B Vol Liefde nog samen?
Debbie en Paul hebben verkering
Tussen Debbie en Paul gaat het steeds beter. De twee hebben afgelopen avond flink gezoend en dat had Debbie nodig om de volgende stap te overzien. Het smaakt naar meer, er is iets ontvlamd en dat vindt ze heerlijk. Om haar hart nog meer te veroveren, besluit Paul voor haar te koken. Tijdens het diner vraagt hij haar meteen verkering. “Ik vind het ook leuk, ik ben er wel voor in, voor die stap. Het is bij mij wel een beetje gegroeid.” Vanaf nu is Debbie officieel Pauls meisje.
➡️ Lees ook: Zijn Debbie en Paul uit B&B Vol Liefde nog samen?
Bram en Carolien
Bram heeft er lang over moeten nadenken, maar is er inmiddels over uit. Hij gaat verder met Carolien. En nu hij definitief voor haar gekozen heeft, hoeft ze niet meer in het huisje te slapen. Ze mag gewoon bij hem slapen. Nu Carolien heeft gewonnen, besluit ze meteen een pittige vraag te stellen. “Zie jij wel iemand zoals ik op jouw boerderij wonen?” Bram: “Ja, tuurlijk. Ik zie jou wel bij mij op de boerderij wonen. Niet iemand zoals jij. Ik zie jou wel op mijn boerderij wonen.” Carolien ziet dat ook wel voor zich en de komende tijd willen ze dan ook gaan uitzoeken hoe het tussen hen zit voordat de volgende stap wordt genomen.
➡️ Lees ook: Zijn Bram en Carolien uit B&B Vol Liefde nog samen?
Joy en Dani
Dani moet weer terug naar Nederland voor werk, maar daar zijn ze nog helemaal niet aan toe. Liever hadden ze hun verliefdheid verder uitgezocht, maar het stel neemt in ieder geval afscheid als koppel. “Als het aan mij ligt, gaan we morgen trouwen”, zegt Joy grappend. De twee zien de toekomst met vertrouwen tegemoet. Dani: “Ik zie de toekomst wel rooskleurig in. Ik zie mezelf wel op deze berg in Málaga, dus de toekomst gaat denk ik veel goeds brengen.” En zo kwam aan B&B Vol Liefde seizoen 3 een eind.
➡️ Lees ook: Zijn Joy en Dani uit B&B Vol Liefde nog samen?
Geen liefdespartner
Voor Walter is het avontuur wat minder vlekkeloos verlopen. Hij heeft geen liefde gevonden. “Ik heb meegedaan aan dit avontuur, deze reis om een liefdespartner te vinden. Dat is niet gelukt. Ik heb ontdekt dat de uiterlijke aantrekking voor mij toch wel heel belangrijk is. En niet een tweederangs rol speelt, maar ook echt wel bovenaan staat. Dat ik met trots naast iemand sta en trots ben op iemand. En het uiterlijk is belangrijker dan ik dacht”, aldus Walter, die nu dus wel weet waar hij voortaan naar op zoek gaat.
En ook voor Petri is het niet gelukt. “Het was veel, hectisch, gedoe. Veel gelachen en veel gepraat.” Uiteindelijk had ze met Olaf de beste klik, maar een relatie zat er niet in. Martijn blijft eveneens alleen achter. Hij komt er steeds meer achter dat hij dacht dat hij er heel erg voor openstond, maar dat het enorm tegenvalt. Het is lastig om de aandacht te verdelen. Geen match dus voor Martijn.
Niets missen en meepraten over B&B Vol Liefde: Sluit dan aan bij onze B&B Vol Liefde Facebook groep!