Martijn was vanuit Thailand te zien in het vorige seizoen van B&B Vol Liefde. Hij vond toen de liefde niet, maar is inmiddels wel van de markt. De eigenaar van B&B Say Cheese is verliefd geworden op een dame die hij al lange tijd kent: een Thaise vertegenwoordigster met wie hij zaken deed.
Thaise vriendin
Sinds anderhalve maand heeft Martijn een relatie, vertelt hij vol trots in de Party. “Ik ontmoette een leuke, verstandige vrouw die een goede baan heeft en dus gelukkig ook verstandige keuzes maakt. In B&B Vol Liefde wordt het niet geforceerd, maar je ontmoet wel vrouwen en dan moet je maar kijken of er een klik is. Ik heb altijd gedacht: je komt iemand tegen of niet, en dat gebeurde niet, dus toen dacht ik: laat ik er werk van maken. Dat pakte goed uit.”
Van zakelijk naar privé
Namens een maatschappij bezoekt de vriendin van Martijn hotels. Martijn was een grote afnemer van de betreffende maatschappij en dus kwam ze al zeker een jaar bij hem over de vloer in Say Cheese. Uiteindelijk trok Martijn de stoute schoenen aan en stuurde hij na het maken van een zakelijke afspraak een berichtje of ze misschien ook eens in eigen tijd met hem wilde afspreken. Een hapje eten. Binnen een paar seconden gaf ze akkoord. “Blijkbaar hebben we al die tijd om elkaar heen gedraaid, terwijl we dat allebei niet wisten.”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep!