Eva van Riet heeft in de Reality Snack van deze week van De Telegraaf onder meer Martijn onder de loep genomen. Hij zorgde deze week volgens haar voor het meest ongemakkelijke tv-moment aller tijden toen hij tijdens een kampvuur aan Suus vertelde dat hij verliefd is geworden op Fenna. Dat terwijl Martijn en Fenna elkaar net een dag kenden.
Ongemakkelijk moment
De actie van Martijn gaat volgens Van Riet de geschiedenisboeken in. “Dat kampvuur bij Martijn uit Portugal was denk ik wel het meest ongemakkelijke moment op tv in denk ik aller tijden, want het kampvuur van Temptation Island dat verbleekt er gewoon bij. En alles wat B&B zo B&B maakt komt daar samen. We hebben verdriet, we hebben liefde en heel veel ongemak en plaatsvervangende schaamte.”
Verliefd
Vervolgens beschrijft ze de scene. “Martijn die zit daar bij dat kampvuur en die vertelt aan Suus dat hij verliefd is, maar niet op Suus maar op Fenna die naast hem zit. Je ziet Fenna echt kijken: Verliefd, ik ken je 24 uur. Die weet niet hoe snel ze weg moet komen bij dat kampvuur. Als je dan denkt dat het niet erger kan, dan gaat hij zijn ouders en broer erbij halen. Die gaan huilen als ze het nieuws horen en die gaan die mensen feliciteren”, legt ze uit. “Ik denk echt: Wat gebeurt hier. Deze timing van Martijn…”
➡️ Niets missen van B&B Vol Liefde? Volg ook de Facebook-groep