Bart en Renate doen mee aan Het Roer Om. Het stel vertrekt samen met hun twee dochters Jaya en Tara naar Zuid-Frankrijk om daar een nieuw leven op te bouwen. Ze vertrokken op 20 mei 2021 naar het zuiden om daar aan de slag te gaan met grootse verbouwplannen. Eenmaal aangekomen blijkt al snel dat dat allemaal niet zo soepel verloopt als gehoopt.
Gemeente werkt tegen
De 54-jarige Bart en de 38-jarige Renate hebben Nederland verruild voor een nieuw avontuur in Frankrijk. Ze hebben een zeventiende eeuws huis gekocht. Het huis stond al vier jaar te koop nadat de vorige eigenaren het volledig hadden gerestaureerd. Renate en Bart hebben echter grootse verbouwplannen, maar dat gaat allemaal nog niet zo makkelijk als de gemeente niet meewerkt. Het is dan ook nog maar de vraag of ze de vergunningen krijgen die nodig zijn. Daarnaast staan dochter Jaya en Tara ook nog niet echt te springen om hun nieuwe leven in Frankrijk. De volledige aflevering van Het Roer Om waarin het draait om Renate en Bart is op donderdag 3 november te zien.
Hoe gaat het nu met Bart en Renate uit Het Roer Om
Inmiddels zijn we al anderhalf jaar verder sinds het moment dat Renate en Bart ervoor gekozen om samen met hun kinderen te emigreren naar Frankrijk. De grote vraag is dan ook: Hoe is het nu met hen? We kunnen alvast verklappen dat Bert en Renate hun droom hebben waargemaakt en vandaag de dag de trotse eigenaren zijn van Domaine le Paradis. Daarmee hebben ze een plek ontwikkeld waar iedereen terecht kan die aan zichzelf wil werken. Iets waar Bart en Renate graag aan mee willen werken. Renate heeft namelijk zelf geleden aan anorexia en Bart is verslaafd geweest aan diverse middelen en gedrag. “Op basis van onze eigen levenservaringen creëren we een veilige omgeving waarin mensen zichzelf kunnen zijn.”
Domaine le Paradis ligt overigens op een prachtige plek. Het gigantische verblijf is terug te vinden op een heuvel in Penne d’Agenais met een oneindig ver uit zicht over de lot vallei. Aan natuur dan ook geen gebrek en de perfecte plek om eens lekker tot rust te komen. Geïnteresseerd in een verblijf op Domaine le Paradis? Meld je dan eenvoudig aan via de website.
➡ Niets missen van Het Roer Om? Word dan ook lid van deze Facebook-groep en klets gezellig mee!